Dálkové ovládání
DANA Diabecare R
s vestavěným glukometrem

Snadno ovladatelná

Pro maximální pohodlí a diskrétnost vybavili designéři inzulínovou pumpu dálkovým ovládáním s vestavěným glukometrem. Dále pak můžete obsluhovat pumpu prostřednictvím aplikace Dana Mobile nainstalované ve svém mobilním telefonu se systémy Android nebo Windows mobile. Pro oba případy využívá inzulínová pumpa zabezpečený datový přenos prostřednictvím technologie Bluetooth V 2.0 s maximálním dosahem pro oboustrannou komunikaci 2 m.Vysílací frekvence Bluetooth je 2400 MHz s modulací FHSS. Nyní již není potřeba na veřejnosti vytahovat inzulínovou pumpu pro dávkování bolusu, nebo budit děti pro úpravu jejich léčebného režimu.

I když používáte inzulínovou pumpu, stále potřebujete provádět selfmonitoring (krevní glykemické testy). Dálkové ovládání inzulínové pumpy Dana R obsahuje zabudovaný glukometr a výsledky změřených glykemií posílá pomocí bezdrátové technologie přímo do Vaší inzulínové pumpy. Ta pak vypočte bolusové dávky, upraví nebo dočasně obnoví Vaše základní hodnoty, kontroluje a reviduje data vložená v minulosti.

To s sebou přináší dvě zásadní výhody, které šetří Váš čas i úsilí.

  • nemusíte s sebou zbytečně nosit samostatný glukometr
  • do pumpy nemusíte ručně vkládat výsledky Vašich glykémií

Rozměry dálkového ovládání jsou 75mm x 32mm x 20mm při hmostnosti 43g.

Bezdrátová komunikace

K inzulínové pumpě DANA Diabecare R nepotřebujete žádné kabely. S dálkovým ovládáním, mobilním telefonem, nebo počítačem komunikuje pumpa prostřednictvím zabezpečeného datového technologie Bluetooth V 2.0. Maximální dosah pro oboustrannou komunikaci je 2 m.Vysílací frekvence Bluetooth je 2400 MHz s modulací FHSS. Přenos je šifrován a komunikaci není možné zneužít.