Infuzní set
Soft release O
mercedes mezi sety

Hi-tech inovace a design

Využití dlouholetých zkušeností, špičkových technologií a materiálů nám umožnilo vyrobit set nové generace. 360° otočná hlava setu brání překroucení hadičky a zamezuje tak nutnému rozpojování infuzního setu od pumpy. Hlavu setu lze kdykoli odpojit od kanyly a jednoduše znovu spojit. Díky tomu je možné inzulínovou pumpu přechodně odložit např. při RTG nebo CT vyšetření, nebo při dalších aktivitách, kdy by byla její přítomnost překážkou. Část hlavy s kanylou je vybavena těsnící membránou. Při odpojení setu není proto nutné její dodatečné přelepování. Připojení je snadné, přípojku jehly lze jednoduše nasadit nebo odpojit jednou rukou.

Bezpečnost

Vždy dbáme na maximální bezpečnost. Teflonová kanyla, tenká ostrá zaváděcí jehla, a antialergická lepící páska držící na vlhké pokožce přináší nadstandardní komfort. Světle modrá barva hadičky slouží k snadnému odhalení vzduchových bublinek při plnění setu inzulínem. Sety Soft Release O jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími normami EU a ISO standardy.

Diskrétnost

Nízký profil hlavy a tělová barva lepící pásky zajišťuje nejvyšší možnou diskrétnost při nošení.

Široká variabilita a přizpůsobivost

Nepřizpůsobujte se. Vyberte si to, co Vám opravdu vyhovuje. Set je dodáván s měkkou teflonovou kanylou 6 mm nebo 9 mm, s vedením o délce 30 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm. Vybrat si tak můžete dle svých potřeb a preferencí z široké škály variant.

 Délka měkké kanylyCelková délka
S3061 6 mm 30 cm
S6061 6 mm 60 cm
S8061 6 mm 80 cm
S6091 9 mm 60 cm
S8091 9 mm 80 cm